0536 –Termoreguliatorius – termostatas 220V 3 skaičiai
18,9 € /vnt.

Termoreguliatorius termostatas 220V 3skaiciai 3myktukai 10A kabinamasTermoreguliatorius termostatas 220V 3skaiciai 3myktukai 10A kabinamasTermoreguliatorius termostatas 220V 3skaiciai 3myktukai 10A kabinamasTermoreguliatorius termostatas 220V 3skaiciai 3myktukai 10A kabinamaskodai
Kaina: 18,9 € (su PVM)

 • Prekės kodas: 0536
 • Pavadinimas: XK-W2001 termoreguliatorius 220V 3 skaičiai
 • Paskirtis: šildymo – šaldymo sistemos nustatytos temperatūros palaikymas. Šaldytuvuose-šaldikliuse, šildymo sistemose, temperatūros kontrolės spintose, šiltnamiuose, inkubatoriuose, medicininėje įrangoje, gyvūnėlių nameliuose, sodininkystės – veisimo pramonėje, elektros valdymo spintose, konteinerių aušinimo ir vėdinimo, roplių terariumui, eps inkubatoriui, saunoms, kompiuteriuose, siurblių, kambarių temperatūros palaikymas.
 • Matuojama, programuojama temperatūra: – 50°C….110°C
 • Tikslumas: +- 0,1°C
 • Parodymų atnaujinimas laikas: 0,5 sekundės
 • Prietaiso maitinimo įtampa: AC 220V
 • Jutiklis: NTC 10K, laido ilgis 1 metras IP68
 • Maksimali apkrovimo srovė: relinis išėjimas 220V 10A (1,5KW)
 • Dydis: ilgis 120mm, plotis 60mm, aukštis 31mm, kabinamas
 • IP klasė: IP20

Vartotojo instrukcija:
P0 Įjungimo temperatūros nustatymas: Norėdami patekti į vidinį meniu, vieną kartą paspauskite sąrankos mygtuką (Set), numatytasis ekranas yra P0, dar kartą paspauskite sąrankos mygtuką ir nustatykite reikiamą paleidimo temperatūrą mygtukais aukštyn ir žemyn▲▼ .

P1 sustabdymo temperatūros nustatymas: vieną kartą paspauskite sąrankos mygtuką, kad patektumėte į vidinį meniu. Skaitmeninis ekranas yra P0. Paspauskite aukštyn ir žemyn mygtukus P1. Dar kartą paspauskite sąrankos mygtuką ir naudokite aukštyn ir žemyn mygtukus, kad nustatytumėte reikiamą sustojimo temperatūrą.

P2 temperatūros korekcijos nustatymas: Tokiu pačiu būdu įveskite vidinį meniu, perjunkite į P2, spausdami aukštyn / žemyn mygtukus, dar kartą paspauskite sąrankos mygtuką ir nustatykite reikiamą kalibravimo temperatūrą paspausdami aukštyn / žemyn mygtuką.

P3 „Atidėjimo pradžios nustatymas“: Tuo pačiu būdu įveskite vidinį meniu, perjunkite į „P3“ paspausdami aukštyn / žemyn mygtukus, dar kartą paspauskite sąrankos mygtuką ir nustatykite reikiamą atidėjimo laiką (minutes) paspausdami aukštyn / žemyn mygtukus. šildymo režimas, jei netyčia apversite nustatytą temperatūros vertę, išėjimo indikatorius neužsidegs, apkrova neveiks, jei aukščiau nurodytos sąlygos pasirodys atlikus nustatymą, galite patikrinti, ar ribinė temperatūros vertė yra atvirkštinė, ar ne .

Užsakydami prekę, nukopijuokite šią eilutę ir atsiųskite ją mums, pašykite reikiamą prekių kiekį

0536 – XK-W2001 termoreguliatorius 220V 3 skaičiai – 18,9 € – 1 vnt.Užsakymą siųsti el.paštu: pukusauab@gmail.com

Užsakydami prekę, nurodykite prekės kodą, kiekį, gavėjo vardą, pavardę, adresą ir pašto kodą.
Siunčiame į kitus miestus tik registruota siunta per Lietuvos paštą.
Apmokėti už prekes galima pavedimu į mūsų įmonės sąskaitą arba grynaisiais pagal Pinigų paėmimo kvitą Klaipėdoje. Visos kainos nurodytos su PVM. Išrašome sąskaitas faktūras.

Teirautis nuo 10.00 iki 18.00 valandos darbo dienomis, tel. Nr. 8601 59625
Jei neatsiliepsime telefonu, prašome rašyti į el. paštą jums rūpimu klausimu: pukusauab@gmail.com . Atsiprašome, bet į SMS neatsakome.