DUK

termoreguliatorius 6 skaiciu 12V 10A a Dėmesio!
Prietaiso pajungimo darbus turi atlikti specialistas, kuris turi elektroniko montuotojo sertifikatą ir turi toje srityje darbo patirties, bei yra susipažinęs su darbų saugos reikalavimais. Prietaisas gali būti jungiamas į 240V grandines - tai yra pavojinga gyvybei. Prietaisas priklausomai kokioje aplinkoje bus, turi būti montuojamas į skydelį, kuris atitinka reikiamos IP klasės reikalavimą. Prietaisas yra modulinė sistema, kuris nėra izoliuotas nuo aplinkos ir yra skirtas patalpinti montavimo dėžutėje. Modulinė dalis yra naudojama automatikoje šildymo, šaldymo srityse.
Draudžiama prietaisą dėti ant medžiagų laidžių elektros srovei!
Maitinimo įtampa DC 11-13,5V
Relės maksimali apkrova 250V 10A

Termoreguliatorius gali veikti tiek šildymo, tiek šaldymo režime.
Įjungiame prietaisą į DC maitinimo šaltinį.
Esama temp. parodys aplinkos temperatūrą realiu laiku.

Nustatome šildymo režimą:
1.Nustatome žemiausią norimą temperatūrą, prie kurios bus paleistas šildymo prietaisas, tarkim 24 laipsniai.
2.Nustatome aukščiausią temperatūrą, prie kurios šildymas bus išjungtas, tarkim 26 laipsniai.
Kaip veikia termoreguliatorius:
Jei aplinkos temperatūra žemesnė nei 24 laipsniai, jis įjungia relę, relės kontaktai užsidaro, tai signalizuoja raudonas šviesos diodas. Kai temperatūra pasiekia 26 laipsnius ( „Esama temp.“ vidurinis indikatorius), raudonas diodas išsijungia, užsidega žalias šviesos diodas - tai signalizuoja, jog relės kontaktai atsidarė ir srovė per relę neteka. Jei temperatūra bus virš 26 laipsnių ir aukštesnė, termo- reguliatorius bus budėjimo režime, kol temperatūra nukris iki 24 laipsnių. Po to procesas kartosis jau aprašyta tvarka.

Nustatome šaldymo režimą:
1.Nustatome žemiausią norimą temperatūrą, prie kurios bus paleistas šaldymo prietaisas, tarkim 26 laipsniai.
2.Nustatome aukščiausią temperatūrą, prie kurios šaldymas bus išjungtas, tarkim 24 laipsniai.
Kaip veikia termoreguliatorius:
Jei aplinkos temperatūra aukštesnė nei 26 laipsniai, jis įjungia relę, relės kontaktai užsidaro, tai signalizuoja raudonas šviesos diodas. Kai temperatūra pasiekia 24 laipsnius ( „Esama temp.“ vidurinis indikatorius), raudonas diodas išsijungia, užsidega žalias šviesos diodas - tai signalizuoja, jog relės kontaktai atsidarė ir srovė per relę neteka. Jei temperatūra bus žemesnė nei 24 laipsniai, termo- reguliatorius bus budėjimo režime kol temperatūra pakils iki 26 laipsnių. Po to procesas kartosis jau aprašyta tvarka.
H801 Wi-Fi Gamintojo instrukcija
(Gamintojo instrukcija - Google vertimas)
RGBW LED juostelės šviesos Wi-Fi "valdiklis Dimmer (" Android WLAN valdymas) 1 Uosto valdymas 200 Šviesos išvestis 5 Maršrutai PWM duomenų
RGBW LED dimeris APK parsisiuntimo nuorodą
http://drive.google.com/open?id=0B1gzqyV6hfOgSTV1cERBUndCU28
Arba tiesiogiai nuskaityti žemiau esantį QR kodą atsisiųsti ir įdiegti APK jums Android prietaisus: QR kodas 1. Įvadas
H801 Wi-Fi "bendrauja su" Android "mobiliųjų telefonų per WiFi pasiekti tamsos funkciją. Maršrutizatorius gali būti nustatytas kaip prieigos taškas, galite prijungti savo telefoną telefoną ir H801 WiFi to paties maršrutizatoriaus. Kai telefonas ir H801WiFi yra prijungti prie to paties maršrutizatoriaus, taip pat galite nustatyti H801WiFi kaip bevielio ryšio prieigos tašką, kad kitas H801WiFi gali prisijungti prie jo, šiuo būdu, išsėtinė H801WiFi galima prijungti bevieliu pratęsti kontrolės atstumą ir padidinti skaičių kontrolieriai.
2. Veiklos
(1). Prijunkite ir kontroliuoti RGB šviestuvai lengvai "LED Dimmer".
(2). Išėjimo RGBWW, 5 maršrutai PWM duomenys.
(3). Atnaujinti dažnis 500Hz.
(4). Pagalba 802.11 b / g / n,.
(5). Greitas duomenų perdavimas, atsakas jautri.
(6). H801WiFi gali būti kontroliuojamas atskirai.
(7). H801WiFi galima contolled iki kelių telefonams vienu metu.
(8). Įmontuojama dešimtys apšvietimo efektai.
3. Operacija Instrukcija
Prijunkite telefoną prie H801WiFi prijunkite wifi 1 žingsnis:
Galia ant H801 WiFi, įdiekite "LED Dimmer" ir sukurti šaukinį. Duplicate LED Dimmer.apk į telefoną ir spustelėkite įdiegti, ilgai paspauskite piktogramą ir vilkite jį į pradinį ekraną. 3 2 žingsnis:
Įjunkite "Wi-Fi Jėgos, H801 WiFi, 4 Spustelėkite telefono išskleidžiamąjį meniu, spustelėkite parametrai, įjunkite WLAN, tada pasirinkite ir spauskite "HCX _ ******", slaptažodis yra "88.888.888", įveskite slaptažodį ir spustelėkite Prisijungti. 5 6 Pop-up piktograma rodo, WiFi prijungti. 7 3 žingsnis: Paleisti LED Dimmer
Spauskite LED dimeris, pasirodo, kad šią operaciją sąsają, skaidrę ant spalvų rato, šviesa būti pakeistas su spalva pakeisti. Spustelėkite viduryje mygtuką, žibintai bus išjungti. 8 Spustelėkite poveikis pasirinkimo dialogą, yra daug poveikis renkantis. 11 Spauskite meniu - Spalva Strypas nustatyti kiekvienos spalvos ir žaisti greičiu ryškumą. 12 4 žingsnis:
Prijunkite prie maršrutizatoriaus 13 Jei reikia savo telefoną valdyti šviesas ir naršyti tuo pačiu metu internete, turite prisijungti H801WIFI prie maršrutizatoriaus. Prašome laikytis procedūrų:
(1). Įdiekite LEDDimmer.apk ir įjunkite WIFI.
(2). Spustelėkite menu-- "maršrutizatorius", spustelėkite "WLAN AP", pasirinkti tinkamą maršrutizatorių, ir įveskite slaptažodį, tada spustelėkite "ryšio". Visi H801WIFI, kad gali bendrauti su telefonu buvo prijungtas prie išorinio. Prijunkite savo telefoną prie maršrutizatoriaus per po ryšį, jūsų telefonas gali tiek naršyti internete ir kontrolės H801WIFI. 14
Laikmatis - taimeris 0 - 999 minutes Dėmesio!
Prietaiso pajungimo darbus turi atlikti specialistas, kuris turi elektroniko montuotojo sertifikatą ir turi toje srityje darbo patirties, bei yra susipažinęs su darbų saugos reikalavimais. Prietaisas gali būti jungiamas į 240V grandines - tai yra pavojinga gyvybei. Prietaisas priklausomai kokioje aplinkoje bus, turi būti montuojamas į skydelį, kuris atitinka reikiamos IP klasės reikalavimą. Prietaisas yra modulinė sistema, kuris nėra izoliuotas nuo aplinkos ir yra skirtas patalpinti montavimo dėžutėje. Modulinė dalis yra naudojama automatikoje.
Draudžiama prietaisą dėti ant medžiagų laidžių elektros srovei!

Darbas režimo pasirinkimas: po maitinimo įjungimo, pasirinkite laikmačio darbo rėžimą kuri sudaro 4 meniu punktai P- 1, P- 2, P- 3 ir P-4. Paspauskite K1 ir laikykite prispaustą iki 2 sekundžių kol pateksite į meniu nustatymą P- 1, jei dar kartą paspausite K1 pateksite į P-2 ir t.t.

P-1 darbo režimas:
Laikmačio paleidimas S myktuko pagalba.
Atjunkite vartotoją, dabar galite nustatyti relės laiką t, spustelėkite K2, LED indikatorius pradeda mirksėti, tada paspauskite K3, triženklę reikšmę nuo 0 iki 9 galite pakeisti tik į didžąją pusę nuo 0 iki reikiamos. Spustelėkite K2 dviženklis skaitmuo LED indikatoriuje pradeda mirksėti, tada paspauskite K3, dviženklio skaitmens pakeitimas, spauskite K2 vienženklis skaičius LED indikatoriuje pradeda mirksėti, tada paspauskite K3, vienaženklio skaičiaus kaita, pakeiskite reikšmes į reikiamą reikšmę. Trumpai paspauskite K2. LED indikatorius nemirksi, o po to paspauskite K3, perkelkite kablelį, 0-999, minutes, nuo 0 - 99,9 sekundės ir jų dalys, 0-999 sekundžių.
Laiko nustatymas yra užbaigtas ir trumpai paspauskite K1, Patikrinkite ar teisingai nustatėtę taimerį paspauskite taimerio paleidimo signalinį myktuką S. Užsidegs mėlynas LED tai reiškia kad relė suveikė ir nustatytas laikas skaičiuojasi į 0. Pasiekęs 0 užges mėlynas LED ir atsijugs relė. Taimeris rodys nustatytą laiką, paspaudus S procesas kartosis. Jei nustatytmas netinka, yra neteisingas, paspauskite K1 ir laikykite prispaustą iki 2 sekundžių ir pateksite į rėžimo nustatymą P- 1 ir jau aprašyta tvarka pakeiskite nustatymus P- 1.

P-2 darbo režimas:
1. Laikmačio paleidimas su užlaikymu X, viekimu Y nuo signalinio S mygtuko.
2. Laikmačio paleidimas su užlaikymu X, veikimu Y nuo maitinimo šaltinio prijungimo.
Visi laikai nustatomi kaip aprašyta P-1 skirtumas tik toks kad nustačius uždelsimo X laiką persijungia relė ir toliau nustatomas Y laikas.
Norint laikmatį paleisti nuo S myktuko reikia suvedus abu laikus trumpai paspausti K1 Norint kad laikmatį veiktų nuo maitinimo šaltinio pajungimo momento reikia iš naujo įeiti į P-2 meniu ir trumpai pastausti K2 . Bet tai nereiškia kad jis nebeveiks nuo mygtuko S. Šiuo mentu jis veiks ir nuo S ir nuo maitinimo prijungimo.

P-3 darbo rėžimas:
Tai be komandinis laikmačio veikimas kuris priklauso nuo laiko, X 0-999 min. ir Y 0-999 minučių, kaitos. Tai begalis darbo rėžimas užduotu X , Y laiku įjungimas ir išjungimas. Prijungus maitinimo šaltinį jis automatiškai kartos užduotus laikus iki begalybės kol bus atjunktas maitinimo šaltinis. Laiko nustatymai yra kaip ir P-2

P-4 Darbo režimas:
Laikmačio paleidimas S myktuku, komandos užlaikymas. Laiko nustaymas toks pat kaip ir P-1. Prijungkite laikmatį prie maitinimo šaltinio. Įeikite į P-4 meniu punktą ir nustatykite laiko reikšme. Tai bus tas laikas kurį veiks laikmatis po S komandos praradimo.
Paspaudus S myktuką įsijungs laikmačio relė, ir kai atleisite paspaustą myktuką S laikmatis pradės skaičiuoti link 0 nustatytą laiką. Po to išsijunks.